Експерт Google мобільну версію сайту рекомендує оптимізувати насамперед

e-commerce-phone

Отже, ще не знаєте, яка з версій вашого веб-ресурсу — мобільна чи десктопна має стати пріоритетною для оптимізації?
Джон Мюллер з Google під час відеозустрічі для веб-майстрів 1 травня висловив свою думку з цього питання.

Під час зустрічі один із учасників – власник e-commerce сайту поставив питання про те, як йому вчинити. У нього немає засобів для оновлення мобільної та десктопної версій сайту, але він хоче, щоб оптимізація як фактор ранжирування підвищила рейтинг у пошукових системах. Яку версію йому варто оптимізувати?

Д. Мюллер припустив, якщо сайт переведений на мобільну індексацію, то Google більше не сканує десктопну версію.

З моменту, як Google перейшов на mobile-first індексацію, мобільна версія сайту – єдина, яка має значення, коли справа стосується рейтингу. У зв’язку з цим, за словами Мюллера, власнику онлайн-ресурсу потрібно добре приділити увагу саме мобільній версії.

Це в жодному разі не означає, що потрібно видалити десктопну версію, оскільки залишиться категорія користувачів, які все ще можуть отримати доступ до сайту лише через комп’ютер.

Якщо ви вибираєте між десктопним та мобільним сайтом, то найкращим рішенням буде перехід на адаптивний сайт. Це означає знайти спосіб перемістити максимально більше контенту в адаптивний дизайн.

Так ось, якщо у вас буде тільки одна версія сайту для підтримки, то Вам не потрібно робити вибір, що оптимізувати і, виправляючи контент один раз, Ви по суті виправляєте його для всіх своїх користувачів.
Таким чином, перехід до адаптивного дизайну зробить роботу над веб-ресурсом набагато простіше.

Якщо це не варіант через бюджетні обмеження або з іншої причини, слід зосередитись на оновленні мобільної версії. То її розумна оптимізація приведе до вас нових клієнтів на сайт. І якщо у вас залишилися питання або виникли нові, – напишіть нам! Ми знаємо все про результативну оптимізацію мобільної версії сайту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *