SEO - оптимізація

SEO оптимізація сайту за широким списком ключових слів

Отримайте SEO оптимізовані та продають унікальні тексти

Усунення всіх SEO можливих помилок на вашому сайті

Виконуємо перевірку Вашого сайту за унікальним чек-листом

Безкоштовна консультація з просування

Вартість SEO оптимізації сайту

Ціна $500

20-40 категорій

до 15 днів

Ціна $750

40-60 категорій

до 20 днів

Ціна $1100

60-80 категорій

до 25 днів

Ціна $1450

80-140 категорій

до 30 днів

Залишити заявку на SEO оптимізацію:

  Ключові пункти оптимізації сайту для пошуку

  Перелік основних моментів правильної пошукової оптимізації сайтів:

  1) усунення дублікатів сторінок;

  2) коректне формування адреси сторінок;

  3) чітко розроблене семантичне ядро ​​сайту;

  4) правильно складені мета заголовки та мета опис сторінок;

  5) грамотно написані seo-тексти сторінок, що просуваються.

  Тепер докладно про кожний із п’яти пунктів для оптимізації вашого web сайту.

  Усунення дублів

  Навіщо і навіщо це робиться. Фахівцям відомо і зрозуміло, що сторінки з унікальним контентом пошуковики ранжують набагато краще. Тому, після усунення дублів на сайті, з умовою, що контент унікальний, пошукова система ставитиметься набагато лояльніше до вашого ресурсу і сайт піде вгору. Способів для усунення дублів сайту кілька, проблему можна вирішити за допомогою редиректу або атрибуту canonical. Для кожного виду дублікатів необхідно вибрати оптимальний.

  Правильне формування адреси сторінки

  Пошукові системи Google та Яндекса приділяють увагу адресі сторінок вашого сайту. Він має бути ЧПУ, тобто. людинозрозумілий URL – URL-шлях, що складається зі зрозумілих слів, замість ідентифікаторів, і відображає файлову структуру сайту. Наприклад, замість /c14/3/97/ або /index.php?cat=10&subcat=2&id=41 буде /product/our/site/.

  Розробка семантичного ядра сайту

  Один із важливих етапів при SEO-оптимізації. Детальніше про семантику дивіться про послугу Семантичне ядро. Саме неправильно складене семантичне ядро ​​сайту сильно впливає на успішне просування вашого інтернет-проекту. І всі роботи з оптимізацією сайту підуть нанівець. Не варто поспішати, необхідно грамотно зібрати та розширити семантичне ядро ​​сайту, підібрати запити-синоніми, а також опрацювати мовні версії під регіон, наприклад, україномовні запити, і лише потім формувати основні групи запитів для цільових сторінок.

  Складання та автогенерація мета тегів

  При SEO оптимізації сайту особливу увагу необхідно приділити формуванню мета тегів та правильному складання їх вручну на основі семантичного ядра та пошукової видачі. Ручне складання мета заголовка title вимагає використання слів із найчастіших запитів ставити на початку заголовка. Автогенерація мета тегів на основі шаблону програмістом, що впроваджується, застосовна до сторінок, що містять низькочастотні ключові запити, наприклад, до сторінок товарів. Мета опису сторінки спрямована на розкриття цінності інтернет-сторінки для користувача Вашого веб-сайту.

  Правильно написані СЕО тексти

  Це seo-тексти написання сео-копірайтерами – цікаві відповіді на можливі питання користувача про товар, послугу, що допоможе в покупці потенційному клієнту. Такі тексти унікальні, містять ключові запити та відповідають вимогам пошукових систем, щоб уникнути попадання під фільтри Googla. Вони грамотні та перевіряються спеціальними сервісами перед розміщенням на сайті, а також щоб уникнути переспаму пошуковими запитами.